Opis i zwiastun

Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=8cFqFOJ-Qck

Opis opowiadania:

Rooney Benson wychowywała się w rodzinie zastępczej, która nigdy nie okazywała jej wystarczająco dużo miłości. Nigdy nie słyszała od nich słów ''kocham cię'' i nigdy nawet nie została przez nich przytulona. Gdy w wieku osiemnastu lat poznała Matt'a Healy'ego, zakochała się w nim. Na początku między nimi było cudownie dziewczyna czuła się jak księżniczka, jednak po kilku miesiącach, gdy razem zamieszkali, Rooney poznała prawdziwe oblicze swojego chłopaka. Już nie był tym samym Matt'em. Był agresywny, handlował prochami i traktował ją jak śmiecia. Dopiero gdy naprzeciwko ich mieszkania wprowadził się nowy sąsiad, Zayn Malik, Rooney znowu nabrała chęci do życia. Zayn pomagał jej. Stał się dla niej przyjacielem i nie tylko. Przez Matt'a Rooney zachorowała. Matt widząc, że między Rooney, a Zayn'em coś się dzieje, postanowił zacząć działać.


Moje inne blogi:

Dziewczyna, która przypadkiem poznała One Direction. Nie była zbyt zadowolona z pracy z nimi, jednak podjęła się wyzwaniu. Żywiła do niech niechęć. Co się działo dalej? Zmieniło się coś? Co się stało gdy dwaj członkowie zespołu się w niej zakochali?Dwie zupełnie inne osobowości, Kathy i Sophie. Nie znały się wcześniej, ale połączyła je przyjaźń i nie tylko. Co je łączy? Poznały piątkę chłopaków, którzy zmienili ich życie. Wiele przyjaźni, rozterek... Co dalej?Scarlett i Chloe, przyjaciółki. Jedna nieszczęsna impreza i poznały... ich. Obie skrywają sekrety przed najbliższymi. Co się stanie gdy wszystko nagle się posypie? Kłamstwa wyjdą na jaw? Co wtedy? Kim są obie dziewczyny?
Maggie żyła spokojnym życiem, dopóki nie pojawił się przed jej drzwiami nieznany chłopak. Dowiedziała się kim jest. W jej życiu rozpętał się chaos. Wszystko nagle straciło sens. Kłótnie stały się codziennością, a nienawiść do Zayn'a jedyną rzeczą jaką czuła. Jej największym marzeniem stało się by chłopak zniknął z jej życia. Czy po czasie coś zmieni się w jej życiu?

2 komentarze:

  1. Ojej, napisałaś Dangerous ?
    to było świetne, przeczytałam całe
    (Nie wiedziałam że to ta sama osoba napisała, mam zamiar przeczytać wszystkie blogi :))))) )

    OdpowiedzUsuń
  2. Opis zdecydowanie zachęca do przeczytania :)

    OdpowiedzUsuń